Výrobcovia

BLUEJEANS_logo

Blue Jeans Network ponúka  konferenčné služby ktoré umožňujú užívateľom vzájomné spojenie prostredníctvom akéhokoľvek zariadenia a to kedykoľvek. Blue Jeans  verí, že každý hovor by mal byť videohovor preto je technológia Blue Jeans navrhnutá tak, aby to bolo skutočne možné.

Viac o Blue Jeans


AVAYA_logo

AVAYA je globálny líder v oblasti komunikačných systémov od malých až po veľké podnikové systémy. Jej riešenia zhŕňajú Unified Communications, Kontaktné Centrá, Video a Dátovú infraštruktúru.

Viac o Avaya


Spoločnosť Extreme Networks, Inc. (EXTR) dodáva softvérovo riadené sieťové riešenia, ktoré pomáhajú IT dosahovať ideálne obchodné výsledky: silnejšie väzby so zákazníkmi, partnermi a zamestnancami. Vo viac ako 80 krajinách sveta ponúka svojim zákazníkom rozsiahle služby: od drôtových po bezdrôtové riešenia, od desktopov po dátové centrá, u zákazníka alebo v cloude. Malým i veľkým podnikom poskytuje 100% technickú podporu. Medzi klientov EXTREME patria popredné svetové spoločnosti v oblasti obchodu, pohostinstva, maloobchodu, prepravy a logistiky, vzdelávania, verejnej správy, zdravotníctva a výroby. Spoločnosť bola založená v roku 1996 a sídli v Kalifornii, USA, v meste San Jose.

Viac o Extreme Networks


PLANTRONICS_logo

Plantronics ponúka drôtové, bezdrôtové a mobilné náhlavné súpravy, které spĺňajú všetky nároky používateľov. Prináša ďalšiu generáciu audio sluchátok pre počítačové aplikácie, kancelárské systémy a kontaktné centrá.

Viac o Plantronics                                                                                                                         

 


jabra_logo_new1

Jabra je svetový výrobca inovatívnych riešení náhlavných súprav a komunikátorov. Má k dispozícii obchodné zastúpenia po celom svete. Umožňuje ľahkú komunikáciu pre mobilných používateľov, zamestnancov v kanceláriách a kontaktných centrách po celom svete.

Viac o Jabra


SENNHEISER_logo

Sennheiser vytvára audio svet zajtrajška – toto je ambícia s ktorou naša spoločnosť žije dennodenne.  Táto vízia popisuje v čo veríme a čo spolu dosiahneme. Základom pre to je naša história, naše inovácie a túžba po dokonalosti.

Viac o Sennheiser


MICROSEMI_logo

Microsemi ponúka Power over Ethernet systémy ktoré sú najlepšie vo svojej triede a priateľské voči životnému prostrediu. Umožňujú napájať Vaše komunikačné a dohľadové systémy, bezdrôtovú sieť cez štandardný Cat5 ethernetový kábel. 

Viac o Microsemi


SMART_logo

SMART Room Systémy pre Microsoft Lync menia štandardné pracovné stretnutia a pomáhajú zapojiť každého účastníka tým, že im umožňujú prezentovať ich nápady oveľa kreatívnejšou cestou. SMART room systémy kombinujú dotykové displeje s HD video kamerou, mikrofónom a reproduktormi.

Viac o SMART


SNOM_logo

Portfólio SNOM UC rozširuje funkčnosť hlasového kanálu  pridaním ďalších funkcionalít ktoré zahŕňa Microsoft Lync. Nasadenie SNOM telefónov v prostredí Microsoft Lync nielen zvyšuje produktivitu používateľov, ale široká paleta funkcionalít je tiež investíciou do budúcnosti. 

Viac o SNOM


SONUS_logo

Sonus je lídrom v oblasti IP sietí so skúsenosťami v poskytovaní bezpečnej, spoľahlivej a škálovateľej infraštruktúry a riešení novej generácie.

Viac o SONUS


SPECTRALINK_logo

Spectralink ponúka inteligentné riešenia pre mobilných pracovníkov v zdravotníctve, maloobchode a priemyselných podnikoch. Títo pracovníci potrebujú spoľahlivé nástroje ktoré zabezpečujú vysoko kvalitnú a spoľahlivú komunikáciu a jednoducho sa používajú.

Viac o Spectralink


CC_Solutions

Spolupracovníci spoločnosti ALTEO majú dlhoročné skúsenosti v oblasti call entier a kontaktných centier. V uplynulých 15 rokoch naši kolegovia zastávali top manažérske pozície v kontaktných centrách najväčších finančných inštitúcií na Slovensku ako napríklad Slovenská sporiteľňa, a.s., VÚB banka, KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group.  Radi sa s Vami podelíme o naše skúsenosti s prípravou a implementáciou stratégie, technológie alebo aj prevádzkou Vášho kontaktného alebo klientského centra.